Naujienos, nestandartiniai baldai

Kambarys, kuriame augama ir svajojama

Vaikai savo kambaryje miega, auga, mokosi, žaidžia, ilsisi ir svajoja. Ir visas šias erdves būtina tinkamai išdėstyti, kad mažame pasaulėlyje jūsų atžala jaustųsi ramiai, saugiai, jaukiai ir patogiai.

Poilsio ir švaros oazė

Norint susikurti jaukų, komfortišką ir išskirtinį vonios kambarį, neišsiversite be profesionalių baldų gamintojų pagalbos. Pagal individualų projektą pagaminta spintelė bus pritaikyta jūsų pasirinkto modelio praustuvui, jam parinktas tinkamiausias stalviršis.

Virtuvėje – dienos pradžia ir pabaiga

Virtuvės erdvė daugiafunkcinė – tai visos šeimos susibūrimų vieta, joje praleidžiama daugiausia laiko.Virtuvėje ne tik gaminamas maistas, valgoma, bet ir bendraujama. Virtuvės baldų išdėstymas ir patogumas joje turėti atitikti būtent toje erdvėje gyvenančių žmonių įpročius ir poreikius. Vienokio tipo baldus turėtų pasirinkti gausi ir mėgstanti gaminti šeimyna, kitokio – keli ar retai namie valgantys šeimininkai.

Nestandartiniai baldai – Jūsų namų jaukumui

Kuriant savo svajonių namus, esminis klausimas yra baldų parinkimas, nes jais teks naudotis ilgą laiką. Kad jie funkcionuotų be priekaištų ir jūsų nenuviltų, o tik teiktų džiaugsmą ir jaukumą, svarbu tinkamai juos pasirinkti. Puikiausias variantas – išskirtinai Jūsų būstui pagaminti nestandartiniai baldai. Nes juos galėsite rinktis pagal savo norus, poreikius, finansines galimybes, spalvas ir atspalvius, dizainą ir medžiagas.

Baldų taisymas: geriau patikėti profesionalams?

Su baldų taisymo būtinybe susiduriame gal ir ne kasdien, bet kai jau ji kyla, dažnai sutrikę nežinome, ko griebtis: ar bandyti sulūžusį baldą taisyti patiems, ar ieškoti profesionalų? Juk geri baldai – tikra vertybė.

Savo rankomis - jaunatviškai ir stilingai

Vilniaus pakraštyje, greta miško esančioje sodų bendrijoje, nedideliame namuke įsikūrusi jauna šeima būstą nuo pat pradžios įrengė savo rankomis. Agnė ir Edgaras ne tik patys statė namą, projektavo jo erdves, dekoravo interjerą, bet ir kūrė, gamino ir atnaujino kai kuriuos baldus, regis, iš nieko - paprastai, bet ne prastai...

Keli žodžiai apie baldų kokybę

Korpusiniai baldai sudaro daugiau nei pusę baldų, stovinčių kiekvieno mūsų namuose. Ganėtinai įvairi tiek jų išvaizda, tiek ir funkcijos: knygų ir drabužių spintos, atviros lentynos ir indaujos, virtuvės darbastaliai ir pakabinamosios spintelės. Svarbiausia, kad tokie baldai gali būti pagaminti bet kokio pageidaujamo stiliaus - nuo moderno iki minimalistinio ir net hi-tech. Pagal tai, koks baldų stilius parenkamas, renkamos ir medžiagos: natūralus medis arba daugiau ar mažiau sėkmingai jį imituojantys pakaitalai, stiklas, metalas, plastikas ir t.t. Chemijos pramonės ir naujųjų technologijų raida paskatino naujų medžiagų atsiradimą baldų pramonėje.

 

Drabužiai jūsų baldams

Jaukumas tradiciškai asocijuojasi su minkštumu, švelnumu ir šiluma. Visas šias savybes įkūnija minkštieji baldai – žinoma, jei tik tinkamai parinkti. Ir omenyje turima ne tik tai, kaip jų spalva dera prie kambario interjero. Labai svarbu, ar jums malonu liesti baldus, ar jie išliks tokie gražūs ilgai, ar bus ekologiški. O tai jau didžia dalimi priklauso nuo baldų apmušalų kokybės.

Darbo kambarys. Variacijos ir inovacijos

Didėjant šiuolaikinių technologijų teikiamoms galimybėms, dirbamą darbą ir darbo vietą siejantys saitai iš geležinių kalinio grandinių transformuojasi į iki virtualumo subtilius dekoratyvinę funkciją turinčius kaspinėlius.

Odiniai baldai: už ir prieš

Mėgstama sofa arba fotelis dažnam yra šis tas daugiau nei paprastas interjero objektas – jis simbolizuoja namų židinio jaukumą ir šilumą. Tačiau kad liktų toks ilgą laiką, baldas turėtų atitikti bent tris pagrindinius kriterijus: būti minkštas, lengvai valomas ir neišblukti.

Virtuvė - vieta, kurioje praleidžiama daugiausiai laiko

Vis dažniau virtuvė tampa viso namo ar buto centru, kuriame ne tik verdama, bet ir bendraujama. Šiuolaikiniuose butuose dažniausiai virtuvė nėra griežtai atskirta nuo svetainės. Mažuose butuose, kur virtuvė ir kambarys bendri, erdves atskirti galima ne durimis ar sienomis, o slankiojama pertvara.

Prieškambaris - namų veidas

Prieškambaris yra tarsi būsto veidas ir ne taip jau lengva, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, parinkti jam tinkančius baldus, spalvas. Kadangi kambarių stilių ir nuotaiką daugiausia lemia baldai, būtent nuo jų reikėtų ir pradėti, o tik paskui prie jų derinti lubų, grindų, sienų apdailą.

Kaip nusipirkti biuro baldus?

Keičiate biuro patalpas? O gal atidarote naują filialą? Neužmiškite, kad organizacijos įvaizdžiui didelės reikšmės turi biuro baldai. Nuo jų priklauso tiek darbuotojų, tiek ir lankytojų psichologinis komfortas. Taigi - renkamės naujus biuro baldus. Visų pirma turite žinoti pradinius duomenis: patalpos dydį, darbuotojų skaičių, kokio lankytojų skaičiaus tikitės vienu metu ir, žinoma, sumą, kurią tikitės išleisti baldams. Ką reikia žinoti apie baldus?

Kodėl reikalingas dizaineris?

Galvodami apie interjero stilių, mes mintyse piešiame pavyzdžius, pilnus itin šiuolaikiškų sprendimų ir modernaus dizaino. Tačiau egzistuoja amžinos temos, niekada neprarandančios savo aktualumo - INTERJERAS.

Mokinio kambarys

Štai ir praėjo vasara. Iš kaimo grįžo neatpažįstamai išstypusi atžala, vėl iš kertės ištraukta mokyklinė kuprinė. Tačiau ar visiškai pasiruošta naujiems mokslo metams? Ar supirkti visi reikmenys? Viskuo pasirūpinti lengviau, jei jau turėjote patirties. Keblesnėn situacijon patenka tėvai, kurių atžalos žengia į pirmąją klasę. Juk naujojo mokinuko laukia tiek daug permainų: palaipsniui žaislus pakeis knygos, darželio draugus – bendraklasiai... O padėti prisitaikyti šiame besikeičiančiame pasaulyje turi, žinoma, tėvai. Ant tėvų pečių gula ne tik rūpestis, kaip padėti vaikui prisitaikyti psichologiškai, bet ir kaip pakeisti vaiko kambarį.

Virtuvių stiliai

Kai tokia gausybė virtuvių stilių, apdailos variantų ir medžiagų rūšių, kartais atrodo, kad kuo nors nauja sunku ką ir benustebinti... Tačiau rinkoje nuolat pasirodo naujų virtuvės baldų komplektų, sienų, lubų bei grindų apdailos medžiagų, įvairesnių šviestuvų, maisto gaminimo, plovimo bei saugojimo įrangos.

Nuo ko pradėti namų interjero kūrimą?

Savo namus kuriame su meile, tačiau kartais to nepakanka, kad jie taptų mieli ir jaukūs. Rodos, dažome sienas gražiausiomis spalvomis, renkamės naujausius baldus, stilingus aksesuarus, o kambarys neturi savo „veido“ ir gana. Akivaizdu, jog kažko trūksta, bet ko? Jei nežinote, štai keletas patarimų, kaip sukurti harmoningą namų interjerą.

Ant ko statyti kompiuterį

Kompiuterio stalas turi tarnauti ilgus metus. Kad jo vėliau nekeiktumėte kaip daikto, kuriam veltui išmetėte pinigus, reikia išsiaiškinti, kas tas kompiuterio vertas stalas.

Tikras baras tradicinei virtuvei

Įsirengiant šiuolaikišką virtuvę labai sunku atsispirti pagundai įsirengti ir baro stalą. Jis labai organiškai įsilieja į bet kokį modernų interjerą, suteikia patalpai šventiškumo, betarpiškumo. Be to, barą galimą įrengti ir izoliuotoje virtuvėje, ir virtuvėje, sujungtoje su valgomuoju, - nei vienu, nei kitu atveju jis dizaino tikrai nesugadins - veikiau priešingai..