Pradžiamokslis: standartiniai ar individualūs baldai?

Kam praleisti begalę laiko planuojant, svarstant apie detales, renkantis medžiagas, kai yra didelis pasirinkimas standartinių baldų, kuriuos galime nusipirkti ir parsivežti namo tą pačią dieną? Neleiskite savo baimei atitraukti Jus nuo geriausios baldų pirkimo patirties, nes ne visada greičiau - geriau.


Mitas: Standartiniai baldai - greičiau ir geriau

 

Daugelis galvoja, kad nusipirkti jau suprojektuotus baldus iš parduotuvės - paprasta ir greita, tačiau tai ne visada yra tiesa. Masinės gamybos produktai pasižymi maža savikaina, dėl prastos medžiagų ar darbų kokybės. Tokiu būdu gaminami baldai dažnai turi kelis pasirinkimus tarp spalvų, medžiagų, baldų dizaino bei jų funkcionalumo, o rasti labiausiai tinkančius ir patinkančius dažnai sugaiš mums begalę laiko. Taip pat verta paminėti jog masiškai gaminami baldai reikalauja daug išteklių bei yra didesnės taršos priežastis, kadangi ne visi produktai galiausiai yra parduodami.

 

Individualus dizainas - brangu?


Kuriant savo svajonių namus įsivaizduojame, kaip norime užpildyti tuščią namų erdvę ir paversti ją jaukia ir patogia naudotis. Standartiniai baldai ne visuomet gali atitikti viziją, o jų paieška gali tapti ilga ir varginanti. Tokiu atveju, geriausias pasirinkimas - išskirtinai Jūsų būstui pagaminti nestandartiniai baldai. Individualaus dizaino baldai ne visuomet reiškia brangiau. Nestandartinių baldų dėka turime didelį medžiagų pasirinkimą pagal savo finansines galimybes, norus ir poreikius.

 

Maža erdvė - ne problema!


Nedidelio ploto patalpose svarbus kiekvienas kvadratinis centimetras, norint erdvę paversti funkcionalia ir dar labiau jos nesumažinti. Nestandartiniai baldai dažnai gaminami mažesni, siauresni, įvairesnių formų, taip, kad neužimtų daug vietos, bet turėtų visą reikiamą funkcionalumą. Taip pat, nestandartinių sprendimų dėka, galima praktiškai išnaudoti nenaudojamas namų erdves: po laiptais įrengiant spintą, o visų užmirštą palėpę paversti knygų lentynomis.

 

Svarbu kalbėtis su profesionalais


Prieš nusprendžiant pirkti baldus - svarbu pasitarti su profesionaliu dizaineriu, kuris išklausęs Jūsų vizijas, įvertintų kambario aplinkybes ir pasiūlytų optimaliausią variantą pagal Jūsų finansines galimybes. Labai svarbu akcentuoti jog baldais teks naudotis ilgą laiką, todėl yra patartina apgalvoti visas detales ir pasirinkti variantą, kuris ne tik pasižymės funkcionalumu, bet taip pat originalumu ir suteiks namams jaukumą.

 

Kopijuoti šį straipsnį be mūsų sutikimo draudžiama.


Atgal | Spausdinti