Poilsio ir švaros oazė

Norint susikurti jaukų, komfortišką ir išskirtinį vonios kambarį, neišsiversite be profesionalių baldų gamintojų pagalbos. Pagal individualų projektą pagaminta spintelė bus pritaikyta jūsų pasirinkto modelio praustuvui, jam parinktas tinkamiausias stalviršis.

Planuojant vonios interjerą atsiveria plačios galimybės klasikinę baltą vonią ir praustuvą derinti su įvairiomis spalvomis ir atspalviais. Mėgtantiems natūralumą bei jaukumą rekomenduojama pasitelkti gamtos paletę, o pasirinkus modernų ir solidų stilių tiks ryškios, griežtos spalvos ar jų detalės. Tačiau suspėti su mada interjere nepavyks, tad kad jūsų vonios kambarys būtų visuomet madingas, rinkitės natūralias, šiltas, pastelines spalvas. Tokia erdvė bus ne tik maloni akiai, bet dvelks jaukumu ir ramybe.

Nestandartinių baldų gamintojai siūlo platų pasirinkimą įvairaus modelio rankenėlių, kojelių, kurios spintelėms suteiks išraiškingumo, lengvumo ir grakštumo. Po pakabinamomis spintelėmis ar baldais su kojelėmis patogu išvalyti – tuo bus ypač patenkintos šeimininkės. O reguliuojamos kojelės padės išvengti nelygių grindų problemų. Patogus pasirinkimas – spintelės ar lentynos ant ratukų.

Šaunu, jei jūsų vonios kambarys – erdvus ir didelis. Tuomet nesudėtinga susikurti kelias zonas bei derinti jas bendroje visumoje. Tačiau daugiausia galvosūkių kyla jei ramybės ir poilsio oazę norite įsirengti mažoje vonios patalpoje. Šiuolaikiniai baldų gamintojai pasiūlys tinkamiausią variantą jūsų turimai erdvei, išnaudos net mažiausią kampelį bei patars kaip paslėpti nepageidaujamus santechnikos detalių, ventiliacijos vaizdus ar higienos reikmenis. Profesionalai padės pasirinkti kokybiškas, patvarias ir pagal jūsų finansinę padėtį tinkamas medžiagas baldų gamybai. Nepaprastai svarbu, kad jos būtų ypatingai atsparios drėgmei ir vandeniui, o metalinės detalės nerūdytų. Vonioje tikrai prireiks nemažai spintelių ar lentynėlių, kad ši erdvė visada atrodytų tvarkinga.

Planuojant apšvietimą, kuris itin svarbus tam tikrose vonios patalpos zonose, teks spręsti kaip paslėpti šviesą tiekiančius įrenginius. Transformatoriai, jungikliai, rozetės, šviestuvai neatrodo patraukliai išvaizdžioje spintelėje, todėl profesionaliai surasti jiems slaptą ir saugią vietą padės baldus gaminantis dizaineris. Kadangi šioje erdvėje dažnai susitinka elektra ir vanduo, nepaprastai svarbu apgalvoti kaip išvengti nelaimingų atsitikimų.

Veidrodį patariama rinktis kaip įmanoma didesnį – atspindžiai didina erdvę. Jam geriau netaupyti ir iš karto įsigyti tokį, kuris nebijos nei garų, nei vandens.

Susikurkite tokį ramybės kampelį, kuris viliotų atsipalaiduoti, pailsėti ir pabūti su savimi. Belieka šią intymią oazę papildyti mielais aksesuarais ir detalėmis, kurios suteiks originalumo ir skleis jaukumą.

Linkime, kad poilsio ir relaksacijos ritualai padovanotų jums begalę malonumo akimirkų.

 

Kopijuoti šį straipsnį be mūsų sutikimo draudžiama.

 


Atgal | Spausdinti